SUPA24
159 059 £
(707 £ / m²)
Sale
Atypical
1
225 m²
Остромила

bedroomatypical
flat225 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

ДИРЕКТНИ ЦЕНИ ОТ ИНВЕСТИТОР - 📢 БЕЗ КОМИСИОН КЪМ АГЕНЦИЯТА ! ОФЕРТА:7296 -'ГОЛД ИМОТИ' има удоволствието да Ви представи, тристаен апартамент, в нов ...

Other
Age of the offer: 1days
Updated: 1days

Localities

Остромила
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

ГОЛД ИМОТИ