SUPA24
Living room
Living room
Living room
47 962 £
(1 020 £ / m²)
Sale
1
1
47 m²
Солун

bedroom1
flat47 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

НАПЪЛНО ОБЗАВЕДЕНО СТУДИО В ЖИЛИЩНА СГРАДА БЕЗ ТАКСА ПОДДРЪЖКА, УЛ. СОЛУН, ГР. БАНСКО. 'Local Property Expert'' има удоволствието да представи на Ваш...

Other
Age of the offer: 1days
Updated: 1days

Localities

Солун
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

Локъл Пропърти Експерт