SUPA24
Living room
Living room
Living room
110 749 £
(1 786 £ / m²)
Sale
Atypical
1
62 m²
Богомил

bedroomatypical
flat62 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

🏡 Имаме удоволствието да ви представим двустаен апартамент с три отделни стаи в кв. Каменица 1 - град Пловдив. 🔑 ХАРАКТЕРИСТИКИ НА ИМОТА: ➤ коридо...

Other
Age of the offer: 1days
Updated: 1days

Localities

Богомил
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

ДЕЛУКС ХОУМС ПЛОВДИВ