SUPA24
Living room
Living room
Living room
122 138 £
(1 745 £ / m²)
Sale
Atypical
1
70 m²
Остромила

bedroomatypical
flat70 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Титан Пропъртис има удоволствието да Ви представи двустаен апартамент, разположен в жк. Остромила. В близост се намират търговски обекти, спирки на гр...

Other
Age of the offer: 3days
Updated: 3days

Localities

Остромила
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

ТИТАН ПРОПЪРТИС