SUPA24
Living room
Living room
Living room
67 147 £
(895 £ / m²)
Sale
Atypical
1
75 m²
Радовиш

bedroomatypical
flat75 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Явлена предлага за продажба двустаен апартамент с отличен потенциал, разположен в панелен блок в град Благоевград. Жилището е с площ от 74,61 кв.м. и ...

Other
Age of the offer: 10days
Updated: 10days

Localities

Радовиш
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

ЯВЛЕНА-ОФИС БЛАГОЕВГРАД