SUPA24
73 558 £
(1 051 £ / m²)
Sale
Atypical
1
70 m²
Цар Иван Асен II

bedroomatypical
flat70 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Референтен номер: 3974. ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ С РЕАЛНА КВАДРАТУРА Предлагаме Ви да закупите апартамент с две спални в предпочитан район Основни харак...

Other
Age of the offer: 15days
Updated: 15days

Localities

Цар Иван Асен II
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

ЛАЙТ ХОУМ ИМОТИ