SUPA24
Living room
Living room
Living room
64 472 £
(1 040 £ / m²)
Sale
Atypical
1
62 m²
Евтим Драганов

bedroomatypical
flat62 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Предлагаме двустаен апартамент в непосредствена близост до Първи корпус Югозападен университет. Разположен е на пети етаж от осеметажен блок с работещ...

Other
Age of the offer: 14days
Updated: 14days

Localities

Евтим Драганов
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

ЯВЛЕНА-ОФИС БЛАГОЕВГРАД