SUPA24
Living room
Living room
Living room
51 517 £
(1 321 £ / m²)
Sale
1
1
39 m²
Хан Кубрат

bedroom1
flat39 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Агенция SUPRIMMO: www.suprimmo.bg В процес на строителство. Очакван Акт 16 - май 2027 г. Представяме за продажба студио в новострояща се жилищна сгра...

Other
Age of the offer: 39days
Updated: 39days

Localities

Хан Кубрат
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

СУПРИММО - БУРГАС