SUPA24
Living room
Living room
Living room
107 095 £
(1 552 £ / m²)
Sale
Atypical
1
69 m²
Кенали

bedroomatypical
flat69 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

За повече информация обадете ни се на тел: 0882 817 476 или 042 958 5511 и цитирайте референтния номер на имота: SZ 89971. Отговорен брокер: Антония...

Other
Age of the offer: 40days
Updated: 40days

Localities

Кенали
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

БЪЛГЕРИАН ПРОПЕРТИС СТАРА ЗАГОРА