SUPA24
Living room
Living room
Living room
27 900 £
(649 £ / m²)
Sale
1
1
43 m²
Кулиното

bedroom1
flat43 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Агенция SUPRIMMO: www.suprimmo.bg Представяме необзаведено студио, разположен в затворения комплекс Аспен Сюйтс , само на няколко минути от Пирин Го...

Other
Age of the offer: 62days
Updated: 15days

Localities

Кулиното
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

СУПРИММО ОФИСИ В СТРАНАТА