SUPA24
Living room
Living room
Living room
365 164 £
(1 912 £ / m²)
Sale
Atypical
1
191 m²
Средец

bedroomatypical
flat191 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Агенция SUPRIMMO: www.suprimmo.bg Представяме тристаен апартамент в малка бутикова сграда на метри от идеалния център на Пловдив. С тиха и престижна л...

Other
Age of the offer: 77days
Updated: 77days

Localities

Средец
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

СУПРИММО ПЛОВДИВ