SUPA24
86 453 £
(940 £ / m²)
Sale
Atypical
1
92 m²
Царевец

bedroomatypical
flat92 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ В КВ. ХРИСТО СМИРНЕНСКИ, ПЛОВДИВ, ВТОРИ ЕТАЖ 92 КВ.М. 99 900 ЕВРО. Апартаментът се намира на удобен етаж и предлага практично ...

Other
Age of the offer: 77days
Updated: 77days

Localities

Царевец
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

АВИРЕКС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ