SUPA24
Living room
Living room
Living room
32 492 £
(903 £ / m²)
Sale
1
1
36 m²
1-ви Май, Кошарица

bedroom1
flat36 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Референтен номер: 15004. Предлагаме ви да закупите обзаведен реновиран апартамент, който се намира в комплекс  „Свети Никола“ в  Кошарица. Разстоя...

Other
Age of the offer: 76days
Updated: 76days

Localities

1-ви Май, Кошарица
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

ПРОПЪРТИС КОНТАКТ