SUPA24
Living room
Living room
Living room
361 895 £
(1 573 £ / m²)
Sale
Atypical
1
230 m²
Пчела, София

bedroomatypical
flat230 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Явлена Фронт офис предлага за продажба просторен мезонет, разположен на последните три етажа от модерна сграда с акт 16 от 2020 г. Общата площ на имот...

Other
Age of the offer: 78days
Updated: 78days

Localities

Пчела, София
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

ЯВЛЕНА ЦЕНТРАЛЕН ОФИС