SUPA24
Living room
Living room
Living room
138 143 £
(1 191 £ / m²)
Sale
Atypical
1
116 m²
Цар Иван Асен II

bedroomatypical
flat116 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Титан Пропъртис представя на Вашето внимание приземен и първи етаж от двуетажна къща, разположени в кв. Изток, гр. Асеновград. В близост са разположен...

Other
Age of the offer: 106days
Updated: 44days

Localities

Цар Иван Асен II
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

ТИТАН ПРОПЪРТИС