SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
580 000 €
(11 600 € / m²)
Verkauf
1
1
50 m²
Stavroforon, Germasogeia

schlafzimmer1
wohnung50 m²
badezimmer1
aufzugJa
parkenNEIN
zustandNeubau
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

Denne moderne bolig ligger ideelt placeret kun 700 meter fra stranden i Germasogeia og byder på en enestående kombination af kystliv og moderne komfor...

Andere
Alter des Angebots: 163Tage
Aktualisiert: 1Tage

Ortschaften

Stavroforon, Germasogeia
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

John Taylor Cyprus