SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
109 000 €
(948 € / m²)
Verkauf
4
2+
115 m²
Selçuk Mahallesi

schlafzimmer4
wohnung115 m²
badezimmer2+
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Manavgat Ilıca’da önü açık, havuz ve doğa manzarasına sahip, modern ve konforlu bir yaşam sunan bu özel 3+1 daire sizleri bekliyor.
135 m² brüt, 125 ...

möbliert
Alter des Angebots: 6Tage
Aktualisiert: 6Tage

Ortschaften

Selçuk Mahallesi
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Side Homes Real Estate Center