SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
500 000 €
(2 778 € / m²)
Verkauf
4
2+
180 m²
7. Cadde, Arapsuyu Mahallesi

schlafzimmer4
wohnung180 m²
badezimmer2+
aufzugJa
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

Lüks proje Antalya'nın en çok tercih edilen ilçelerinden biri olan Konyaaltı'nda yer almaktadır. Konyaaltı ilçesi Akdeniz ile Toros dağlarının kavuştu...

Andere
Alter des Angebots: 161Tage
Aktualisiert: 96Tage

Ortschaften

7. Cadde, Arapsuyu Mahallesi
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Buy Home Antalya Emlak İnşaat Ltd Şti