SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
122 913 €
(4 238 € / m²)
Verkauf
1
1
29 m²
Řetězová, Tetschen
Belag

schlafzimmer1
wohnung29 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandNach der Rekonstruktion
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Moderní byt 1+1 v samotném centru Děčína s jedinečným výhledem na zámek. Byt prošel kompletní rekonstrukcí, díky které nabízí čistý, nadčasový prostor...

Zentrale Fernbedienung
Alter des Angebots: 13Tage
Aktualisiert: 13Tage

Ortschaften

Řetězová, Tetschen

Öffentliche Einrichtungen

RAZKA reality s.r.o.

Miroslava Kárníková