SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
452 918 €
(6 291 € / m²)
Verkauf
4
1
72 m²
Za Mosty, Prag 9
Belag

schlafzimmer4
wohnung72 m²
badezimmer1
aufzugJa
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

V rámci nového komorního rezidenčního projektu Bydlení mezi vrchy v klidné části Prahy 9 nabízíme nadstandardně řešený byt 4+kk s orientací na jih a v...

Andere
Alter des Angebots: 14Tage
Aktualisiert: 14Tage

Ortschaften

Za Mosty, Prag 9

Öffentliche Einrichtungen

OK REAL ESTATE s.r.o.

Petra Kozlová