SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
324 555 €
(5 596 € / m²)
Verkauf
2
1
58 m²
Tupolevova, Prag 18
Belag

schlafzimmer2
wohnung58 m²
badezimmer1
aufzugJa
parkenNEIN
zustandNeubau
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Domybyty.com Vám exkluzivně nabízejí ke koupi bytovou jednotku o dispozici 2+kk se zasklenou lodžií a garážovým stáním přímo v domě, ul. Tupolevova, P...

Zentrale Fernbedienung
Alter des Angebots: 2Tage
Aktualisiert: 2Tage

Ortschaften

Tupolevova, Prag 18

Öffentliche Einrichtungen

DomyByty.com, s.r.o.

Vojtěch Vaníček