SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
473 053 €
(6 065 € / m²)
Verkauf
3
1
78 m²
Gruzínská, Prag 10
Belag

schlafzimmer3
wohnung78 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerJa
terrasseNEIN

Beschreibung

REZERVOVÁNO!!!
Nabízíme dobře řešený byt 3+1 v původním stavu, který čeká na novou kapitolu. Dispozice je nejen praktická, ale hlavně flexibilní – nab...

Boden:
3. Etage von 6
Alter des Angebots: 47Tage
Aktualisiert: 25Tage

Ortschaften

Gruzínská, Prag 10
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Realitní servis Premium Praha s.r.o. - Century 21

Karel Hubáček