SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
242 544 €
(4 492 € / m²)
Verkauf
2
1
54 m²
Olmütz
Belag

schlafzimmer2
wohnung54 m²
badezimmer1
aufzugJa
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízím opravdu výjimečný byt 2+1 po kompletní a velmi povedené rekonstrukci, který spojuje moderní bydlení bez d...

Zentrale Fernbedienung
Alter des Angebots: 1Tage
Aktualisiert: 1Tage

Ortschaften

Olmütz

Öffentliche Einrichtungen

STING-REAL spol. s r. o.

Dušan Horňák