SUPA24
Haus und umgebung; blick
Haus und umgebung; blick
Haus und umgebung; blick
248 830 €
(2 304 € / m²)
Verkauf
4
1
108 m²
Sady, Neuhaus
Belag

schlafzimmer4
wohnung108 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Takto prostorné byty o velikosti 108 m² se v centru Jindřichova Hradce objevují opravdu jen zřídka.
Nabízím k prodeji byt o dispozici 4+1, který se na...

Zentrale Fernbedienung
Alter des Angebots: 62Tage
Aktualisiert: 62Tage

Ortschaften

Sady, Neuhaus

Öffentliche Einrichtungen

Reality Gerbová

Jaroslava Gerbová