SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
304 221 €
(3 380 € / m²)
Verkauf
3
1
90 m²
Zátopkova, Milowitz
Belag

schlafzimmer3
wohnung90 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Nabízíme k prodeji krásný mezonetový byt v klidné lokalitě v ulici Zátopkova. Byt nabízí příjemné bydlení s dostatkem prostoru, vlastní zahradou a sou...

Andere
Alter des Angebots: 7Tage
Aktualisiert: 7Tage

Ortschaften

Zátopkova, Milowitz
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Mireas s.r.o.

Lukáš Pecháček