SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
147 880 €
(2 958 € / m²)
Verkauf
2
1
50 m²
Lipová, Krumau
Belag

schlafzimmer2
wohnung50 m²
badezimmer1
aufzugJa
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Cena k jednání. Nabízíme k prodeji byt ve vlastnictví, velikosti 2+kk, s celkovou výměrou 50 m2. Byt se nachází v 6. patře zatepleného panelového domu...

Zentrale Fernbedienung
Alter des Angebots: 16Tage
Aktualisiert: 16Tage

Ortschaften

Lipová, Krumau

Öffentliche Einrichtungen

RK CHALUPA s.r.o.

Petr Šťavíček