SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
244 593 €
(4 291 € / m²)
Verkauf
3
1
57 m²
Pod Hájem, Königshof
Belag

schlafzimmer3
wohnung57 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Nabízíme k prodeji světlý a částečně vybavený byt o dispozici 3+kk s balkónem a dvěma sklepními prostory, o celkové výměře 66,14 m². Byt se nachází ve...

Andere
Alter des Angebots: 7Tage
Aktualisiert: 7Tage

Ortschaften

Pod Hájem, Königshof

Öffentliche Einrichtungen

Domov - realitní společnost s.r.o.

Ing. Jan Kindl