SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
160 497 €
(2 675 € / m²)
Verkauf
2
1
60 m²
17. listopadu, Hohenmauth
Belag

schlafzimmer2
wohnung60 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandOriginalzustand
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

DRUŽSTEVNÍ BYT 2+1 SE SPLACENOU ANUITOU A VYZDĚNÝM JÁDREM VE VYSOKÉM MÝTĚ, ULICE 17. LISTOPADU
Slunný družstevní byt 2+1 s vyzděným jádrem ve Vysokém...

Andere
Alter des Angebots: 3Tage
Aktualisiert: 3Tage

Ortschaften

17. listopadu, Hohenmauth
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

REALMAN REALMAN

Zita Švandová - Švandová & dcera reality