SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
193 226 €
(3 789 € / m²)
Verkauf
2
1
51 m²
Harcovská, Friedland an der Ostrawitza
Belag

schlafzimmer2
wohnung51 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Nabízíme k prodeji atraktivní bytovou jednotku v osobním vlastnictví o dispozici 2+1, která představuje ideální volbu jak pro vlastní bydlení, tak jak...

Andere
Alter des Angebots: 55Tage
Aktualisiert: 55Tage

Ortschaften

Harcovská, Friedland an der Ostrawitza

Öffentliche Einrichtungen

IDON, Sikora&Partner, spol. s r.o.

Vojtěch Jaworski