SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
78 107 €
(1 905 € / m²)
Verkauf
2
1
41 m²
tř. Budovatelů, Brüx
Belag

schlafzimmer2
wohnung41 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku 2kk s velkou zasklenou lodžií o celkové výměře 41 m2 v osobním vlastnictví.
Jednotka se nachází v 3. patře (4. NP...

Unmöbliert
Alter des Angebots: 1Tage
Aktualisiert: 1Tage

Ortschaften

tř. Budovatelů, Brüx

Öffentliche Einrichtungen

Molík reality s.r.o.

Radek Molík