SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
113 121 €
(2 134 € / m²)
Verkauf
2
1
53 m²
Petra Jilemnického, Brüx
Belag

schlafzimmer2
wohnung53 m²
badezimmer1
aufzugJa
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Nabízím k prodeji byt v osobním vlastnictví o dispozici 2+kk a celkové ploše 53 m², nacházející se ve 3. nadzemním podlaží revitalizovaného bytového d...

Zentrale Fernbedienung
Alter des Angebots: 10Tage
Aktualisiert: 3Tage

Ortschaften

Petra Jilemnického, Brüx

Öffentliche Einrichtungen

Moderní realiták

Tomáš Novák