SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
1 415 000 €
(5 549 € / m²)
Verkauf
4
1
255 m²
Camino de Chiribenitez, Tolox

schlafzimmer4
wohnung255 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenJa
zustandNach der Rekonstruktion
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

Dvoupodlažní penthouse s panoramatickým výhledem na moře a golf - Urb. Altos de La Quinta

Vítejte v tomto výjimečném mezonetovém penthousu se 3 ložni...

Unmöbliert
Alter des Angebots: 24Tage
Aktualisiert: 24Tage

Ortschaften

Camino de Chiribenitez, Tolox

Öffentliche Einrichtungen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA