SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
770 000 €
(5 662 € / m²)
Verkauf
4
1
136 m²
Plaza de los Naranjos, Marbella

schlafzimmer4
wohnung136 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenJa
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

Dům s panoramatickým výhledem na moře a hory v centru Marbelly

Představujeme tuto nádhernou nemovitost, která se nachází v jednom z nejvyšších pate...

Unmöbliert
Alter des Angebots: 21Tage
Aktualisiert: 21Tage

Ortschaften

Plaza de los Naranjos, Marbella

Öffentliche Einrichtungen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA