SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
339 000 €
(4 461 € / m²)
Verkauf
3
1
76 m²
Plaza de los Naranjos, Marbella

schlafzimmer3
wohnung76 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenJa
zustandNach der Rekonstruktion
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

Nově zrekonstruovaný apartmán s cca 5 min chůze od pláže. V budově se nachází farma. Parkování je venku.
V suterénu je parkovací místo, které si může...

Unmöbliert
Alter des Angebots: 34Tage
Aktualisiert: 29Tage

Ortschaften

Plaza de los Naranjos, Marbella

Öffentliche Einrichtungen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA