SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
445 000 €
(8 091 € / m²)
Verkauf
3
1
55 m²
Plaza de los Naranjos, Marbella

schlafzimmer3
wohnung55 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

Okouzlující byt s vynikajícím investičním potenciálem v centru Marbelly Centro, který se nachází na nábřeží s nádherným výhledem na moře.

Unmöbliert
Alter des Angebots: 154Tage
Aktualisiert: 30Tage

Ortschaften

Plaza de los Naranjos, Marbella

Öffentliche Einrichtungen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA