SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
280 000 €
(3 182 € / m²)
Verkauf
4
1
88 m²
Calle Muro Aguilar, Manilva

schlafzimmer4
wohnung88 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

Apartmán se 3 lůžky a výhledem na moře v San Luis de Sabinillas, Manilva
V pěší vzdálenosti od všeho | Soukromá terasa | Jihozápadní orientace

Unmöbliert
Alter des Angebots: 62Tage
Aktualisiert: 36Tage

Ortschaften

Calle Muro Aguilar, Manilva

Öffentliche Einrichtungen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA