SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
305 000 €
(2 421 € / m²)
Verkauf
3
1
126 m²
Calle Mikonos Playa, Manilva

schlafzimmer3
wohnung126 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenJa
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

***Úžasný mezonetový penthouse ve Fuentes de la Duquesa*** Tento krásný mezonetový penthouse se 2 ložnicemi a 2 koupelnami se nachází ve vyhledávané č...

Unmöbliert
Alter des Angebots: 74Tage
Aktualisiert: 29Tage

Ortschaften

Calle Mikonos Playa, Manilva

Öffentliche Einrichtungen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA