SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
284 500 €
(6 185 € / m²)
Verkauf
2
1
46 m²
Plaza Maestro Artola, Málaga

schlafzimmer2
wohnung46 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenJa
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

Přízemní apartmán, Artola, MARBELLA Costa del Sol . S LICENCÍ NA REKREAČNÍ PRONÁJEM
1 ložnice, 1 koupelna, zastavěná plocha 46 m², terasa 4 m².

Unmöbliert
Alter des Angebots: 28Tage
Aktualisiert: 28Tage

Ortschaften

Plaza Maestro Artola, Málaga

Öffentliche Einrichtungen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA