SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
670 000 €
(6 204 € / m²)
Verkauf
4
1
108 m²
Camí de la Cantera, l'Alfàs del Pi

schlafzimmer4
wohnung108 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenJa
zustandNeubau
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

Představujeme exkluzivní rezidenci s 60 pečlivě navrženými jednotkami, které nabízejí široký výběr od útulných apartmánů přes přízemní byty až po pros...

Parameter

Ausstattung & Funktionen

Generiert aus KI

TerrasseSichtGehwegIntelligente geräteMöbliert

Unmöbliert
Alter des Angebots: 86Tage
Aktualisiert: 25Tage

Ortschaften

Camí de la Cantera, l'Alfàs del Pi

Öffentliche Einrichtungen

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Nikša Marinkovič