SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
769 000 €
(6 462 € / m²)
Verkauf
3
1
119 m²
Avenida Alcalde Clemente Díaz Ruiz, Fuengirola

schlafzimmer3
wohnung119 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenJa
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

Luxus, světlo a harmonie.
Tento úžasný luxusní apartmán se 2 ložnicemi a 2 koupelnami a turistickou licencí se nachází v prestižním komplexu South Res...

Unmöbliert
Alter des Angebots: 1Tage
Aktualisiert: 1Tage

Ortschaften

Avenida Alcalde Clemente Díaz Ruiz, Fuengirola

Öffentliche Einrichtungen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA