SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
1 110 000 €
(9 487 € / m²)
Verkauf
4
1
117 m²
Avenida Alcalde Clemente Díaz Ruiz, Fuengirola

schlafzimmer4
wohnung117 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenJa
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

Apartmán se 3 ložnicemi a 2 koupelnami, připravený k nastěhování.

Moderní a elegantní design: Prostorný dům o rozloze přibližně 117 m² s velkou soukr...

Unmöbliert
Alter des Angebots: 23Tage
Aktualisiert: 23Tage

Ortschaften

Avenida Alcalde Clemente Díaz Ruiz, Fuengirola

Öffentliche Einrichtungen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA