SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
815 000 €
(9 056 € / m²)
Verkauf
3
1
90 m²
Avenida Alcalde Clemente Díaz Ruiz, Fuengirola

schlafzimmer3
wohnung90 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenJa
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

Tento moderní rohový apartmán se nachází ve vyhledávané lokalitě Wave v Higuerónu a nabízí vzácnou kombinaci soukromí, výhledu na moře a výjimečného v...

Unmöbliert
Alter des Angebots: 23Tage
Aktualisiert: 16Tage

Ortschaften

Avenida Alcalde Clemente Díaz Ruiz, Fuengirola

Öffentliche Einrichtungen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA