SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
375 000 €
(4 464 € / m²)
Verkauf
3
1
84 m²
Avenida Alcalde Clemente Díaz Ruiz, Fuengirola

schlafzimmer3
wohnung84 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

.Top-Floor Apartment v srdci Fuengiroly s otevřeným výhledem a odpoledním sluncem

Objevte tento fantastický apartmán v nejvyšším patře, který se nach...

Unmöbliert
Alter des Angebots: 77Tage
Aktualisiert: 10Tage

Ortschaften

Avenida Alcalde Clemente Díaz Ruiz, Fuengirola

Öffentliche Einrichtungen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA