SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
464 000 €
(2 900 € / m²)
Verkauf
4
1
160 m²
Avenida Alcalde Clemente Díaz Ruiz, Fuengirola

schlafzimmer4
wohnung160 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

-prostorný apartmán se třemi ložnicemi a velkou krytou terasou s výhledem do parku
-klidná a přitom centrální poloha mezi centrem Fuengiroly a Mijas C...

Unmöbliert
Alter des Angebots: 87Tage
Aktualisiert: 33Tage

Ortschaften

Avenida Alcalde Clemente Díaz Ruiz, Fuengirola

Öffentliche Einrichtungen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA