SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
394 000 €
(3 078 € / m²)
Verkauf
3
1
128 m²
Avenida Alcalde Clemente Díaz Ruiz, Fuengirola

schlafzimmer3
wohnung128 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenJa
zustandNeubau
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

Nový vývoj: Ceny od 306 000 € do 466 000 €. [Ložnice: 2 - 3] [Koupelny: 2] [Zastavěná plocha: 99m2 - 224m2].
Tento exkluzivní rezidenční projekt, kte...

Unmöbliert
Alter des Angebots: 114Tage
Aktualisiert: 36Tage

Ortschaften

Avenida Alcalde Clemente Díaz Ruiz, Fuengirola

Öffentliche Einrichtungen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA