SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
595 000 €
(6 134 € / m²)
Verkauf
3
1
97 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

schlafzimmer3
wohnung97 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenJa
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

Výjimečný moderní apartmán v Las Mesas, Estepona

Tento nádherný apartmán se dvěma ložnicemi a dvěma koupelnami ve středním patře se nachází v nedávno...

Unmöbliert
Alter des Angebots: 22Tage
Aktualisiert: 22Tage

Ortschaften

Calle Sierra de Cazorla, Estepona

Öffentliche Einrichtungen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA