SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
966 000 €
(5 520 € / m²)
Verkauf
4
1
175 m²
CALLE SABINILLAS, Estepona

schlafzimmer4
wohnung175 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenJa
zustandNeubau
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

Výjimečná příležitost ke koupi nově postaveného apartmánu se 3 ložnicemi a panoramatickým výhledem na moře ve zcela nové uzavřené komunitě LIBELLA. Pr...

Unmöbliert
Alter des Angebots: 34Tage
Aktualisiert: 34Tage

Ortschaften

CALLE SABINILLAS, Estepona

Öffentliche Einrichtungen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA