SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
385 000 €
(2 037 € / m²)
Verkauf
3
1
189 m²
PLAZA ESPAÑA (DE), Casares

schlafzimmer3
wohnung189 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenJa
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

Objevte tento výjimečný realitní skvost v jedné z nejperspektivnějších oblastí Costa del Sol, zasazený do klidné a přírodně krásné urbanizace Casares ...

Unmöbliert
Alter des Angebots: 27Tage
Aktualisiert: 27Tage

Ortschaften

PLAZA ESPAÑA (DE), Casares

Öffentliche Einrichtungen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA