SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
98 646 €
(3 402 € / m²)
Verkauf
2
1
29 m²
Stefana Jaracza, Wrocław

schlafzimmer2
wohnung29 m²
badezimmer1

Maciej Mituś
+48 602 101 602
Otoczenie nieruchomości:
Lokal znajduje się w sercu Nadodrza, dzielnicy słynącej z klimatyczny...

Andere
Alter des Angebots: 31Tage
Aktualisiert: 29Tage

Ortschaften

Stefana Jaracza, Wrocław
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

SDP Nieruchomości

Maciej Mituś