SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
171 461 €
(4 763 € / m²)
Verkauf
2
1
36 m²
Mieszczańska, Wrocław

schlafzimmer2
wohnung36 m²
badezimmer1

Barbara Bober
tel. 602 101 602
Nowe mieszkanie z 2021 roku w Centrum na Kępie Mieszczańskiej.
Małe 2 pokoje w pełnym wyposażeniu, goto...

Boden:
3. Etage von 5
Alter des Angebots: 36Tage
Aktualisiert: 1Tage

Ortschaften

Mieszczańska, Wrocław
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

SDP Nieruchomości

Barbara Bober